Başkanın Mesajı


Hera Grup'un ürün ve hizmetlerine olan bağlılığınızı memnuniyetle karşılıyoruz. Yıllar boyunca Hera Grup istikrarlı bir büyümeyi sürdürmeyi başardı. Bunu mümkün kılan ise siz değerli müşterilerimiz ve fedakar çalışanlarımızdır.

Felsefemiz her zaman müşterilerimizin adil ve dengeli bir şekilde davranılması gerektiği inancına dayanır. Bu nedenle, yaptığımız her işte - işimizi yürütme şeklimizden müşterilerle etkileşime girme biçimimize - sunduğumuz ürün ve hizmetlere - çekirdek bir uygulama yapmak için gayret gösteriyoruz.

Kuruluşundan bu yana, Hera Grubu, İş Makineleri ve İnşaat başta olmak üzere birçok işletme segmentinde, faaliyet gösteren şirketleri aracılığıyla ticari faaliyetlerde bulunmuştur.

Bu iş alanlarının her birinde en kaliteli hizmeti sunarak tüm müşterilerimiz için Makine ithalat ve ihracat ürünleri ile Türkiye için kaliteli bir yaşam inşa etme görevimizi yerine getiriyoruz. Yaptığımız her şeyin merkezindesiniz ve yorulmadan bir şekilde çalışacağız. Karşılamak ve beklentilerinizi adil ve sorumlu bir şekilde aşmak.

Hera Grup, güven ve beklentilerinize kadar yaşarken yeni sorunlarla karşılaşmak için birlikte çalışmaya devam edecektir.